Monday, April 27, 2009

Big Star o zachodzie słońca - Fashioneria, vol.12

No cóż, tym razem nie o mnie. W dzisiejszym poście, a wczorajszych fotkach główną rolę odgrywa sławetny sweter marki Big Star ( znany z reklamy z udziałem Dody oraz akcji sióstr). Otóż, ów sweter to dowód kreatywnej działalności szafiarek. Wędruje po Polsce, a będzie również przemierzał szlaki zagraniczne, przekazywany z rąk do rąk przechodzi różne metamorfozy.
Ja dostałam go w niedzielne przedpołudnie od r.o.b.a.c.z.ka, Jacek cyknął mi parę zdjęć, a dziś odesłałam go do Bielska Podlaskiego, do Ostoi. W sumie , to nie myślałam jakoś długo nad stylizacją. Wiedziałam, że chcę zachować ducha lat 80-tych, ostatnio bardzo mi bliskich. A zatem nic prostszego: legginsy, kolorowy akcent , szpilki i opaska na głowie. Oto mój pomysł na Wędrujący Sweterek.
Więcej fotek tu
The famous and wandering sweater Big Star came to me on Sunday morning. Generally, I didn’t think a long time to create my outfit. I simply took: leggings, colorful element, high heels and head-band. And that’s the way my look goes :)
More photos here

sweter/sweater Big Star

bluzka/blouse Reserved

legginsy/leggins Mango outlet

szpilki /high heels Nine West outlet

bransoletki/bracelets Reserved

opaska/head-band H&M

3 comments:

 1. Bardzo fajnie połączyłaś go z kolorowymi akcentami, zwłaszcza podoba mi się ta falbanka wystająca z dekoltu:) Super buty!

  ReplyDelete
 2. świetnie,super!! jak dotąd - najlepiej ;)

  ReplyDelete
 3. Love the look! nice blog!
  Thank you for comment.Let's keep intouch! welcome to my blog usually.
  Hanh,
  www.life-in-travel.blogspot.com

  ReplyDelete