Thursday, April 16, 2009

odcinek 9. kto je ostatki, ten piękny i gładki.

Nadludzki wysiłek wstania rano po burzliwej nocy, by go odebrać. Tajemna zmowa z fotografem i łapanie ostatnich promieni słońca. Na koniec sweter towarzyszył mi podczas długiego spaceru i niejedną ciekawą rzecz widział, ponieważ zrobiło się zimno, a mnie ciężko było rozstać się z Przystojnym Fotografem. Panie i panowie, sweterek opuścił Warszawę, jest w bardzo złych rękach, które niechętnie go oddadzą, mimo pierwotnej niechęci do ów bezkształtnego kawałka eko-bawełny.

Ladies and gentlemen: I regret to inform you, that- for the time being- The Sweater is belonging to ME and since we have had a great time together (me+sweater+Handsome Photographer), I am not willing to hand it over.


Parę innych zasług Przystojnego Fortografa tutuaj/For more pictures of my Handsome Photographer look here

12 comments:

 1. Trochę ciężko całość wygląda. Myślę, że wystarczyłoby pasek założyć wyżej, żeby nie zaburzać proporcji sylwetki. Świetna spódniczka!

  ReplyDelete
 2. hmm jak założyłam wyżej jakoś tak dziwnie wyglądało, ja mam po prostu ciężka figurę i u mnie się inaczej nie da :(

  ReplyDelete
 3. fajnie wygląda,nie ma co wymyslać,a kiecka jest booooska :)

  ReplyDelete
 4. No coś Ty! Każdy może wyglądać lekko, to tylko kwestia stylizacji :-) A Twoja spódnica chodzi mi po głowie :-)

  ReplyDelete
 5. może troche ciężko wygląda bo masz dużo lini, które odcinaja Cie, i pasek odcina sie na czarnym, potem kolejna linia sweter ze spodnica, potem kolejna spodnica z ciemniejszymi rajstopami i potem rajstopy od butów :)
  moze pasek troche zaszeroki tutaj, a jak pasek to bez szarych rajstop, bo duzo sie motywow robi, ale rajstopy sa super! bardzo mi sie podobaja oraz spodnica:) strasznie nie graamtycznie mi ta wypowiedz wyszla :) Pozrawiam

  ReplyDelete
 6. mega extra spudniczka ala baletnica.
  A jezeli chodzi o koment dla mnie to z tą fryzurą było najlepsze;) Ale wiesz, cos tam na glowie jeszcze mam, tylko nie widać długości;)
  www.facetwszafie.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Jednak przy tej figurze nie ubrałabym się tak za nic.

  ReplyDelete
 8. szczerze..
  tragiczny blog nie wiem skąd te ciuchy bierzecie ale czas zmienić dostawce

  ReplyDelete